Tracksolid - platfroma GPS

Tracksolid (www.tracksolid.com) to kompleksowa platforma śledzenia GPS przeznaczona do zdalnego zarządzania, śledzenia floty, śledzenia zasobów i innych urządzeń podpiętych pod serwis.

 

Jako gotowe rozwiązanie Tracksolid jest bezpieczne, otwarte i skalowalne oraz odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu widoczności, upraszczaniu zarządzania i optymalizacji wykorzystania zasobów.

 

Co możesz zrobić z Tracksolid?

 

Śledzenie GPS w czasie rzeczywistym

Śledź w czasie rzeczywistym. Wszystko jest dostępne przez Internet i aplikację mobilną.

Śledzenie historii tras dziennych

Wyświetlaj wszystkie przejazdy i trasy danego dnia.

Powiadomienia o alertach na żywo

Otrzymuj powiadomienia tylko o wydarzeniach, które uważasz za ważne.

Twórz GEO-strefy

Pełna kontrola, ochrona zasobów i biznesu.

Zachowanie kierowcy

Zobacz nadmierną prędkość, ostre przyspieszanie i hamowanie, ostry zakręt, niepotrzebną pracę na biegu jałowym itp.

Raporty i analizy

Wartościowe raporty generują analizy, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Efektywna flota na wyciągnięcie ręki

Im wcześniej możesz wykryć potencjalny problem we flocie, tym szybciej będziesz mógł znaleźć rozwiązanie. Zarządzaj swoją flotą w inteligentny sposób dzięki Tracksolid, planując inteligentniejsze trasy, analizując zużycie paliwa i monitorując nawyki kierowców.

 

Maksymalizacja wydajności floty i przewidywanie wymagań dotyczących konserwacji pojazdów. Tracksolid zapewnia elastyczność, dzięki której możesz zacząć od małej firmy i poszerzać swoje możliwości wraz z rozwojem firmy. Zarządzaj całą swoją flotą z jednego ekranu i zobacz, co dzieje się zdalnie w terenie.

Monitoring ładunków i towarów

Monitoruj i śledź wszystkie swoje zasoby, od paczkek i kontenerów po ciężkie maszyny. Dzięki natychmiastowym powiadomieniom możesz wiedzieć, gdzie znajdują się cenne zasoby, kiedy mają dotrzeć, czy kontener jest otwarty, itp.

 

Ta widoczność w czasie rzeczywistym pomaga uzyskać analizy predykcyjne i zminimalizować straty produktu. Posiadanie informacji o lokalizacji w czasie rzeczywistym umożliwia wyznaczanie optymalnych tras, oszczędzając w ten sposób roboczogodziny i ostatecznie zmniejszając koszty operacyjne.

Uprość i zoptymalizuj logistykę

Tracksolid umożliwia firmom transportowym monitoring floty w czasie rzeczywistym i uzyskiwanie analiz predykcyjnych, które dostarczają przydatnych informacji.

 

Zobacz szczegółowe informacje na temat każdego śledzonego ładunku bez względu na to, gdzie się on znajduje, i wyznacz optymalne trasy, oszczędzaj roboczogodziny, a także zmniejszaj koszty operacyjne.

Bezpieczeństwo osobiste i w pracy

Monitorowanie pozycji i sytuacji swoich bliskich i personelu może uratować życie.

Dzięki Tracksolid monitorowanie pozycji i bezpieczeństwa pracowników pozwala im zachować niezależność, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Wysyłaj i chroń swoich pracowników za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Co wyróżnia Tracksolid?

 

Zwiększ swój zwrot z inwestycji

 

Polecane

pixel