Lokalizator GPS 4G Teltonika FMC880
- Lokalizator GPS 4G Teltonika FMC880
Urządzenia z serii FMx8 są ŁATWE w użyciu i SZYBKIE w instalacji. Liczba „8” łączy wszystko w jednym miejscu i wyróżnia się prostotą podstawowego śledzenia. Lokalizator Teltonika FMC880 to wodoodporne urządzenie z łącznością 4G LTE Cat M1 oraz BLUETOOTH ®. Ekstremalnie szybka i łatwa instalacja pozwala podłączyć urządzenie w kilka minut! Nie są wymagane specjalistyczna wiedza ani inżynierowie do instalacji.
Ten GPS dla pojazdów charakteryzuje się wyższą klasą szczelności IP65 oraz smukłą konstrukcją, co jest kluczowe przy instalacji pod maską.
Dzięki temu lokalizator FMC880 idealnie nadaje się do śledzenia lekkich pojazdów w zastosowaniach takich jak usługi kurierskie, wynajem i leasing samochodów, telematyka ubezpieczeniowa oraz wiele innych branż, w których prosta integracja jest koniecznością. Jest to idealne rozwiązanie do monitorowania w czasie rzeczywistym, szczególnie dla początkujących oraz tych, którzy szukają nowych możliwości rozwoju swojego biznesu.
Urządzenie FMC880 posiada wbudowany akcelerometr, który dostarcza precyzyjnych danych o zdarzeniach kolizji. Ten lokalizator obsługuje również różne czujniki BLUETOOTH ® Low Energy, beacony oraz aktualizacje oprogramowania i konfiguracji przez BLUETOOTH ®. Wszystko to zwiększa liczbę możliwych scenariuszy użycia na dowolnym rynku. FMC880 jest szybki w instalacji, łatwy w obsłudze i gotowy do śledzenia w ciągu kilku minut!
ULEPSZONA DOKŁADNOŚĆ ŚLEDZENIA GNSS
Samodzielny dwupasmowy odbiornik GNSS L1 i L5 zapewnia lepszą jakość śledzenia i szybki czas pierwszego ustalenia pozycji.
ZŁĄCZA ZACISKOWE
Umożliwiają instalację lokalizatora w zaledwie kilka minut.
BLUETOOTH®
BLUETOOTH® do obsługi urządzeń zewnętrznych i czujników Low Energy.
DETEKCJA KOLIZJI
Funkcja wykrywania kolizji działająca na podstawie danych z akcelerometru.
Na ten produkt gwarancji udziela ELEXPRESS.