o nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu internetowego. Działając kilkanaście lat na rynku sprzedaży internetowej dopracowaliśmy obsługę Klienta oraz realizację zamówień do poziomu, który daje pełną satysfakcję. Mimo to cały czas staramy się być lepsi i dążyć do osiągnięcia jak najwyższej jakości i satysfakcji naszych Klientów. Dzięki wieloletniej współpracy z kontrahentami z całego świata jesteśmy w stanie zaproponować wyselekcjonowane produkty w atrakcyjnych cenach.

Koncentrujemy się na dostarczeniu jak najlepszych produktów i usług w zakresie urządzeń pomiarowych, lokalizatorów gps oraz ogrzewania, głównie elektrycznego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak Acurel, Benetech i Wintact.

 

WYBIERZ ELEXPRESS KUPUJ U PROFESJONALISTÓW Z DOŚWIADCZENIEM

 

  • Należymy do programu SUPER SPRZEDAWCA, który oznacza najwyższą jakość obsługi Klienta.
  • Posiadamy własny serwis gwarancyjny w siedzibie firmy - gwarantuje to krótki czas rozpatrywania ewentualnej reklamacji do 3 dni.
  • Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
  • Wszystkie nasze produkty oferowane w sprzedaży są dostępne w naszym magazynie, dlatego wysyłka realizowana jest natychmiastowo.
  • Gdy masz wątpliwości doradzamy i pomagamy. Odpowiadamy na e-maile. Chcesz wiedzieć więcej o produkcie - zadzwoń

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30
tel. 85 30 67 333, e-mail: sklep@elexpress.pl


Zapraszamy do zakupów!