Blog

Lokalizatory GPS - dodatkowa funkcjonalność
Nazwa "Lokalizator GPS" jest dosyć oczywista - oznacza ono urządzenie, które lokalizuje swoją pozycję, a następnie pozwala na jej podgląd. Natomiast osoby, które mają z tego typu urządzeniem styczność po raz pierwszy, często nie są świadome, jak wiele rzeczy robi tracker GPS. Ten artykuł postara się przybliżyć funkcjonalność ponad śledzenie.
Czytaj więcej
Lokalizatory GPS - w jakim miejscu zamontować?
Lokalizatory GPS są dostępne na rynku od dawna, jednak nie każdy sobie zdaje sprawę z ich istnienia, czy użyteczności. Ten wpis rozpoczyna serię na temat trackerów GPS, dzięki którym dowiesz się, jakiego typu urządzenie wybrać oraz jak wyciągnąć z niego jak najwięcej.
Czytaj więcej
Najczęściej zadawane pytania (FAQ) - Lokalizatory Bluetooth

Popularność lokalizatorów Bluetooth (potocznie nazywanych lokalizatorami kluczy lub portfela) ciągle rośnie. Niewielkie gadżety budzą coraz większe zainteresowanie, co generuje powstawanie nowych pytań związanych z tymi urządzeniami i ich działaniem. Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania Klientów i postaraliśmy się na nie jasno odpowiedzieć.

Czytaj więcej
Jaki interfejs diagnostyczny wybrać?

Niepokoją Cię zapalające się w samochodzie kontrolki, a kolejna wizyta u mechanika może niekorzystnie wpłynąć na stan konta? Dzięki interfejsom diagnostycznym możesz znaleźć przyczynę problemu w zaciszu przydomowego garażu. Poszerzanie wiedzy odnośnie błędów i kontrolek pojawiających się w aucie, a także systematyczne monitorowanie pracy silnika pomoże zminimalizować ryzyko wystąpienia poważnych usterek.

Czytaj więcej
Lokalizator Bluetooth - idealny pomysł na prezent dla zapominalskich

Czy Tobie lub osobom w Twoim otoczeniu zdarza się wyjść z domu bez portfela, odłożyć klucze w innym niż zwykle miejscu i w efekcie szukać ich potem pół dnia lub, co gorsza, zostawić torebkę lub telefon w barze? Idealnym roziązaniem, by zapobiegać takim kryzysowym sytuacjom jest lokalizator Bluetooth. To urządzenie niewielkich rozmiarów, a bardzo funkcjonalne i do tego kosztuje niewiele. Odkryj potencjał idealnego gadżetu dla zapominalskich!

Czytaj więcej
Jak zmierzyć i ograniczyć pole elektromagnetyczne w życiu codziennym?

Pole elektromagnetyczne emitowane jest przez urządzenia elektryczne i według wielu opinii nie pozostaje bez wpływu na organizm ludzki. Chcesz sprawdzić czy w Twoim najbliższym otoczeniu wartości szkodliwych fal wytwarzanych przez urządzenia elektryczne codziennego użytku nie przekraczają bezpiecznych norm? Na rynku istnieją urządzenia wyposażone w czujniki promieniowania elektromagetycznego, pozwalające na monitorowanie tego, czego nie widzimy gołym okiem.

Czytaj więcej
  • 1
  • 2
  • Następna strona
pixel