Wialon - oferty dla użytkowników

2019-07-22
Wialon - oferty dla użytkowników

Chcielibyśmy przedstawić państwu naszą ofertę oprogramowania Wialon firmy Gurtam. Podzieliliśmy dostęp na trzy kategorie o różnych kosztach, przeznaczone dla osób o różnych zapotrzebowaniach.

Standard - Jest to oferta przeznaczona głównie do niedużych firm oraz wymagających kierowców. Nie należy się bać okrojonych funkcji - wciąż otrzymujesz dostęp do zaawansowanej platformy Wialon, której używają także ci z wyższych ofert. Jedyne ograniczenia tkwią w niskim dostępie do aplikacji oraz podwyższonych kosztach przekraczania limitów.

Premium - Oferta przeznaczona dla średnich firm oraz rolników. Jest to oferta, która ma podwyższone limity odpowiednio dostosowane do firm z nieco większą flotą; ponadto podwyższone limity względem poprzedniej oferty umożliwiają większą swobodę korzystania z Wialonu, a koszty przekraczania limitów są niższe od oferty Standard.

Business - Pakiet ten jest dla najbardziej wymagających użytkowników - większe firmy, które posiadają większe floty i mają wysokie wymagania. Otrzymasz wszystkie dostępne aplikacje Wialonu - dzięki temu niezależnie od tego, jakiego rodzaju jest twoja firma, wykorzystasz Wialon do maksimum swoich możliwości. Ograniczenia w tej ofercie są dużo luźniejsze niż w poprzednich, a przekraczanie ich wiąże się z niewielkimi opłatami.

Część ograniczeń możemy negocjować względem unikatowej sytuacji użytkownika. Natomiast każdy przypadek rozważamy indywidualnie i istnieje ryzyko odmowy.

Dla programistów oferujemy otwarcie dostępu do API JavaScript, Java oraz dostęp do SDK Wialon bez dodatkowych opłat. Jednakże nie jesteśmy w stanie zaoferować wsparcia - zamiast tego, odsyłamy do dokumentacji sporządzonej przez Gurtam.

Dla klientów, którzy kupili u nas lokalizatory, oferujemy darmowy, 30-dniowy dostęp do podglądu Wialon. W tym celu należy skontaktować się z nami przez e-mail: itsklep@gmail.com. Prosimy także upewnić się, że twój lokalizator znajduje się w tej liście: AW14AW21GP1GP2GP3GP9, GP13GP16GP18, GP19.


 9,91zł miesięcznie 13,25zł miesięcznie 16,58zł miesięcznie
Typ oferty  Standard Premium  Business 
Historia 30 dni 60 dni 90 dni 
Raporty 2 dziennie 10 dziennie 10 na godzinę
Dostęp do aplikacji mobilnej
Grupowanie obiektów Do 2 Do 3 Do 6
Tworzenie użytkowników Do 3 Do 5 Do 10
Kierowcy, przyczepy, pasażerowie Do 2 Do 5 Do 9
Powiadomienia
Zmiana nazwy pojazdu
Podgląd aktualnej prędkości
Geostrefy Do 10 Do 20 Do 50
Planowanie tras (w tym optymalizacja) Do 2 Do 20 Bez ograniczeń
Zadania zgodne z harmonogramem
Konserwacje
Odczyt z czujników/sensorów
Lokator (podgląd urządzenia bez potrzeby logowania się)
Szczegółowy podgląd wydarzeń podczas przebytej trasy (parkingi, przyśpieszenia)
 9,91zł miesięcznie 13,25zł miesięcznie 16,58zł miesięcznie
Dostęp do aplikacji  Standard Premium  Business
Chatterbox
Dashboard
Delivery Service
Driving Logbook
Eco Driving
iDriveSafe
NimBus
Sensolator
Tacho View
Track Player
Fleetrun
Hecterra
 9,91zł miesięcznie 13,25zł miesięcznie 16,58zł miesięcznie
Dostęp do aplikacji  Standard Premium  Business

 

Opis poszczególnych aplikacji:

 • Chatterbox: Umożliwia prowadzenie konwersacji SMS z kierowcami. Alternatywnie może też służyć do komunikacji SMS z urządzeniami.
 • Dashboard: Wyświetla różnego rodzaju statystyki konta w uporządkowany sposób, m.in. za pomocą wykresów kołowych czy słupkowych. Dzięki tej aplikacji możesz zobaczyć np. średnią długość sesji logowania, przewagę procentową typów urządzeń, jakich używasz itp.
 • Delivery Service: Pomaga wyznaczyć optymalną trasę dla twoich kurierów, dzięki niej upewnisz się, że twoje przesyłki zawsze docierają na czas.
 • Driving Logbook: Aplikacja pozwala na generowanie szczegółowych raportów, co umożliwi, przykładowo, kontrolę pojazdu służbowego poza godzinami pracy.
 • Eco Driving: Zadaniem tej aplikacji jest zwiększenie bezpieczeństwa jazdy, obniżenie wydatków na paliwa oraz zmniejszenia ryzyka wypadków lub uszkodzeń załadunku. Wszystkie informacje oparte są na sześciu kryteriach: nagłe przyśpieszenia, nagłe hamowania, ostre zakręty, przekroczenia prędkości, lekkomyślna jazda oraz czynniki wedle własnej konfiguracji
 • iDriveSafe: Pozwala na dokładną analitykę jazdy twoich kierowców, dzięki czemu możesz otrzymać ocenę ich jazdy. Ponadto możesz ustalić stanowczość ocen - np. progi błędów
 • NimBus: Narzędzie zaprojektowane, by kontrolować ruch pojazdów na trasie. Dzięki niej, układanie godzin przyjazdów oraz skrócenie czasu podróży stanie się o wiele prostsze.
 • Sensolator: Jest to aplikacja, która pozwala ci na wyświetlanie różnych statystyk na temat twojego pojazdu. Jest w pełni konfigurowalna wizualnie, wobec czego idealnie sprawdzi się jako wizualizacja w firmowym telewizorze.
 • Tacho View: Czytnik danych z tachografu. Pokaże ci czas jazdy, pracy, odpoczynku w wyznaczonych przez ciebie dniach. Otrzymujesz dzięki niemu dostęp do raportów typu aktywność kierowcy czy wykresów o aktywności pojazdu.
 • Track Player: Pozwala na podgląd przebytej trasy lub podgląd pojazdu na żywo. Ważną przewagą tej aplikacji jest uproszczony interfejs.
 • Fleetrun: Aplikacja służąca do planowania, kontroli i zarządzania kosztami konserwacji pojazdów. Pozwala na obcięcie kosztów operacji samochodów, unikanie krytycznych awarii oraz ograniczenie czasu spędzonego w serwisie.
 • Hecterra: Hecterra pozwala na kontrolę pracy na polu dla rolników lub firm związanych z agrokulturą. Wykrywa ona uprawy polowe, oblicza ich powierzchnię, zużycie paliwa i wiele więcej parametrów.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty?

Wialon jest platformą tworzoną przez Gurtam - międzynarodowy zespół składający się z 200 osób, którego biura znajdują się na całym świecie. Zespół ten współpracuje z wiodącymi markami lokalizatorów GPS, dzięki czemu masz pewność, że zawsze otrzymasz wsparcie techniczne od profesjonalistów.

Wialonowi zaufały takie firmy, jak Shell, Papa John's, Rosneft, GazpromDel Monte FoodsLafarge i tysiące innych.

pixel